pattern2
pattern2
photo1
photo1
photo1

Oferty specjalneCertyfikat Sprawdzony Nocleg
Sprawdź nas na
Willa Danuśka w Zakopanem

Naszym Gościom transport zapewnia

Stachoń Trans

Kontakt

Willa Danuśka

Kalata Danuta

Osiedle Frączkówka

Kościuszki 69b

34-520 Zakopane Olcza

tel./fax 0 18 20 74 873

kom. 0605 520 512

e-mail: kalatajan@neostrada.pl

Dla zapewnienia najlepszej jakości usług proponujemy kontakt telefoniczny (stacjonarny tel.).

Numer konta bankowego do wpłaty zadatku zostaje podany po ustaleniu
dostępności terminu oraz po omówieniu szczegółów rezerwacji .

Dane GPS: N: 49°19’10″ E: 19°59’39″

Gości jadących do Willi „Danuśka” a korzystających z GPS prosimy o wprowadzanie w nawigacji podanych danych GPS lub Zakopane ulica Rybkówka,  numer 13 od tego numeru proszę podjechać 100m przed siebie.

     PROSZĘ O NIE SKRĘCANIE W PIERWSZĄ ULICE RYBKÓWKA(ULICA ŚLEPA -KAMIENISTA) LECZ 50 MERTÓW WYŻEJ W DRUGĄ ULICĘ  RYBKÓWKA RÓWNOLEGŁĄ DO PIERWSZEJ (ASFALTOWA) – DOCELOWĄ   

danuska-mapka

Dojazd

Powiększ mapkę

Najlepiej dojechać do nas jadąc w kierunku Zakopanego, mijając tablice Zakopane przy szosie po 600 m. skręcić w lewo na Ustupie naprzeciw stacji Orlen i McDonald, pod wiadukt do Drogi na Olczą. Następnie po 900m skręcić w lewo na ulicę Kościuszki -Frączkówka gdzie po przebyciu 400m znajduję się Willa Danuśka przy ulicy Kościuszki 69b.

Turyści nie korzystający z własnego środka lokomocji.

Po dojechaniu do Zakopanego pociągiem lub autobusem,prosimy o przejście w okolice dworca PKS tam odchodzą busy i autobusy do Olczy. Najlepiej do willi Danuśka dojechać busem nr 20 Zakopane Olcza wtedy wysiadacie na ostatnim przystanku,10 m od willi Danuśka. Można też do nas dojechać busem o nazwie Zakopane Olcza – Frączkówka , wtedy wysiadają Państwo obok karczmy Muzykanckiej ,wtedy wracacie się do willi Danuśka 50m. Jeżeli trzeba będzie czekać na którykolwiek z tych busów wtedy wsiadacie w bus lub autobus jakikolwiek jadący do Olczy, wtedy wysiadacie na przystanku Stachonie i podchodzicie do willi Danuśka 500m.

Atuty lokalizacji:

Nasza willa znajduje się 4,5 km od centrum na drodze równoległej do Zakopianki przez co turyści wynajmujący u nas pokoje, omijają korki tworzące się na odcinku Poronin-Zakopane i w ciągu 5 minut dostają się do centrum Zakopanego własnym samochodem jak również w drugą stronę do drogi na Bukowinę Tatrzańską.

Nasza druga strona   www.zakopanedanuska.pl

 

 


Wykonanie strony Zakopiec