pattern2
pattern2
photo1
photo1
photo1

Oferty specjalneNaszym Gościom transport zapewnia

Stachoń Trans

Więcej

Bezpieczeństwo

Budynek jest wyposażony w 6 hydrantów, kilka gaśnic przeciw pożarowych,czujniki dymu i czadu , ponadto posiada oświetlenie awaryjne, co umożliwia w razie braku zasilania swobodne poruszanie się po budynku.

Żywienie

Do dyspozycji naszych gości udostępniliśmy aneks kuchenny, ponadto na korytarzach znajdują się czajniki bezprzewodowe, lodówki, kuchenki mikrofalowe, naczynia, sztućce co pozwala na przygotowanie śniadań i kolacji we własnym zakresie. Istnieje możliwość zamówienia posiłków w bardzo przystępnych cenach u naszych sąsiadów obok – 20m. W pobliżu 50m znajdują się 2-wie nowo oddane karczmy regionalne,gdzie wieczorem strudzeni turyści przy akompaniamencie kapeli góralskiej, mogą rozkoszować podniebienia specjałami kuchni regionalnej w bardzo przystępnych cenach,obiad dnia w cenie 15 zł ze wszystkich karczm jest możliwość zamówienia posiłku na telefon dowóz gratis. Kuchnię regionalna, muzykę góralską i napitki procentowe polecają gospodarze. W naszej willi znajdą Państwo przyjazną, swobodną i rodzinną atmosferę, jakiej nie znajdziecie w innych noclegach Zakopanego.

Ogród i parking

W koło domu jest miejsce, gdzie możecie Państwo wypocząć po trudach dnia. Do waszej dyspozycji grill, stoliki i krzesła,leżaki.

Posiadamy 2 Parkingi  monitorowane całodobowo, jest możliwość podglądu przez tv w pokoju turysty.

Parking jest utwardzony i wyłożony kostką brukową, zamykany i oświetlony. Miejsca parkingowe pozwalają na swobodne
parkowanie. 8 metrowa brama wjazdowa pozwala na swobodne parkowanie nawet największych autobusów.

Nasza druga strona   www.zakopanedanuska.pl

      1. kalina.mp3

Ta strona używa plików cookies w celach świadczenia usług, reklamy czy prowadzenia statystyk. Możesz je zablokować konfigurując swoją przeglądarkę internetową.
Jak wyłączyć cookies
.
AKCEPTUJĘ

Copyright 2019 Willa Danuśka